Administracinės veiklos

Projekto administracinės veiklos apima bendrą projekto administravimą bei projekto veiklų priežiūrą ir tęstinumo užtikrinimą.

  • Projekto administravimas

Lietuvos ornitologų draugija - projekto pagrindinis paramos gavėjas, atsakingas ne tik už bendrą projekto koordinavimą, bet ir parengiamųjų, gamtosauginių, stebėsenos bei viešinimo veiklų įgyvendinimą. Organizacija taip pat yra atsakinga už komunikaciją su EASME, LIFE projektus administruojančia Europos Komisijos agentūra, bei vietiniais monitoringo ekspertais, projekto ataskaitų parengimą, monitoringo vizitų organizavimą bei veikloms vykdyti būtinų viešųjų pirkimų organizavimą. Prieš prasidedant veikloms, LOD su kiekvienu partneriu pasirašė partnerystės susitarimus, kuriuose apibrėžiami kiekvieno partnerio įsipareigojimai ir teisės.

Valstybės įmonė Vidaus vandens kelių direkcija projekte atsakinga už praktinės gamtosaugos darbus Nemuno upėje – naujų smėlio salų formavimą ir priežiūrą Nemuno laivybos kelyje, taip pat prisidės prie projekto pažangos ir poveikio stebėsenos, parengiamųjų ir viešinimo veiklų.

Nemuno kilpų regioninio parko direkcija projekte yra atsakinga už gamtotvarkinių veiklų vykdymą regioniniame parke, taip pat prisidės prie projekto pažangos ir poveikio stebėsenos, parengiamųjų ir viešinimo veiklų.

UAB „EKO STOMA“ projekte yra atsakinga už grunto kasimo ir pylimo darbus Kalvių žvyro karjere,  kartu su kitais partneriais prisidės prie projekto pažangos stebėsenos, parengiamųjų ir viešinimo veiklų.

  • Projekto įgyvendinimo priežiūra ir tęstinumas

Šią veiklą koordinuoja pagrindinis paramos gavėjas, Lietuvos ornitologų draugija. Nepriklausomą projekto priežiūrą atliks išorinė audito įmonė, kuri užtikrins išlaidų teisėtumą pagal galiojančias LIFE projektų taisykles. LOD taip organizuos Projekto stebėsenos komiteto posėdžius, kurie vyks kartą per metus (iš viso 5 susitikimai). Projekto tęstinumas bus detaliai aprašytas After-LIFE plane, kuris apims 5 metų laikotarpį po projekto baigties (2023-2027).